چک لیست آف پیج سئو و بهبود رتبه در گوگل بخش سوم

در سایت خانه سامسونک مفصل و تا 7 فاکتور کلیدی به دنبال چک لیست آف پیج سئو و بهبود رتبه در گوگل پرداختیم حال ادامه را میتوانید دنبال نمایید

8 . ایجاد اعتماد در آف پیج سئو

موتورهای جستجو می خواهند کاربرانشان تجربیات مثبتی داشته باشند. این بدان معناست که آنها معمولاً سایت های معتبر و قابل اعتماد را در نتایج خود در اولویت قرار می دهند.

موتورهای جستجو هنگام محاسبه اعتبار سایت، اعتبار صفحه (PA) و اعتبار دامنه (DA) را در نظر می گیرند. DA اختیار کل وب سایت است، در حالی که PA به یک صفحه وب خاص اشاره دارد.

خبر خوب این است که بسیاری از تکنیک‌هایی که قبلاً به اشتراک گذاشته‌ایم، DA و PA شما را بهبود می‌بخشند. به طور خاص، ایمن کردن بک لینک ها و ارسال مهمان در وب سایت های معتبر باعث افزایش اعتماد شما می شود.

با این حال، بک لینک از وب سایت های اسپم می تواند به DA و PA شما آسیب برساند. با در نظر گرفتن این موضوع، نظارت بر این نمرات با استفاده از ابزاری مانند Moz’s Link Explorer عاقلانه است.

اگر پیوندهای هرزنامه را می بینید، می توانید از ابزار پیوندهای رد کردن در کنسول جستجوی گوگل استفاده کنید.

9. ایجاد روابط با اینفلوئنسرها و چهره های صنعت

پلتفرم های رسانه های اجتماعی ارتباط با چهره های صنعت را به طور قابل توجهی آسان تر می کند. اگر بتوانید رابطه مثبتی با این افراد ایجاد کنید، در آینده تمایل بیشتری به تعامل با شما خواهند داشت. این تعاملات حتی ممکن است شامل به اشتراک گذاری محتوای شما با دنبال کنندگان آنها باشد.

حتی اگر این افراد برجسته محتوای شما را به صراحت تبلیغ نکنند، هر گونه تعامل با این افراد بر وب سایت شما منعکس خواهد شد. سایر کاربران رسانه های اجتماعی حتی ممکن است این تعاملات را ببینند و تصمیم بگیرند که وب سایت شما را بررسی کنند. این بازدیدها می توانند ترافیک بیشتری را از منابع مختلف برای شما به ارمغان بیاورند.

همچنین به ایجاد روابط با چهره های معتبر در پلتفرم های اضافی، مانند بخش نظرات وب سایت های آنها کمک می کند. این تنوع می تواند شانس شما را برای شکستن سر و صدا و ایجاد رابطه شخصی با اینفلوئنسرها به حداکثر برساند.

10 . اسناد خود را به اشتراک بگذارید

بسیاری از وب سایت ها اسناد تولید می کنند. اینها ممکن است شامل همه چیز از مطالعات تحقیقاتی و کاغذهای سفید تا ارائه ها، کتاب های الکترونیکی، نتایج نظرسنجی، و کتابچه راهنمای کاربر باشد.

اگر منابع مستقلی دارید، می‌توانید آنها را در پلتفرم‌های اشتراک‌گذاری اسناد شخص ثالث آپلود کنید. برخی از نمونه‌های محبوب عبارتند از پلتفرم Scribd ، شبکه Academia ، و سایت اشتراک‌گذاری ارائه SlideShare :

بسته به پلتفرم انتخابی خود، حتی ممکن است بتوانید برخی از پیوندها را به وب سایت خود در کنار سند اضافه کنید. این قرار دادن URL می تواند افزودنی عالی برای استراتژی خرید بک لینک با کیفیت خارجی شما باشد.

امیدواریم که با مطالعه سری مقالات آف پیج سئو بتوانید گام های مهمی را برای افزایش رتبه سایت خود بردارید برای کسب اطلاعات بیشتر و آموزش های بیشتر میتوانید به سایت خرید بک لینک آی آر مراجعه نمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *